Živě

Neymar omylem zveřejnil jeho číslo, hvězdě Premier League přišly tisícovky zpráv

21. října 2020 14:54 - Liverpool/Praha

Tohle se brazilskému fotbalistovi Neymarovi nepovedlo. Přes 10 000 zpráv během pěti minut obdržel útočník Evertonu Richarlison poté, co jeho krajan a kolega z reprezentace Neymar během živého streamu zveřejnil jeho telefonní číslo. „Přísahám, že to bylo omylem,“ hájila se později pobavená hvězda PSG.

 

Stringer, Reuters

Neymar na streamovací platformě Twitch trávil čas s fanoušky hraním populární střílečky Counter Strike: Global Offensive. V jeden moment ale kamera zabrala jeho telefon a na něm bylo číslo na třiadvacetiletého hráče Evertonu Richarlisona.

Ten později na sociální síť napsal, že mu během pěti minut od zveřejnění přišlo 10 000 zpráv. „Díky Neymare, jsi génius," ulevil si na Twitteru.

„Ukázal jsem tvoje číslo, ale nechtěl jsem to udělat. Přísahám, že to bylo omylem," vysvětloval následně na Twitchi své počínání Neymar, když svému reprezentačnímu kolegovi v živém vstupu zavolal.

Podle britského deníku The Mirror musel Richarlison následně všechny kontakty zablokovat. Jen pár dní před tím totiž nevybíravým zákrokem během derby s Liverpoolem sestřelil záložníka Reds Thiaga Alcántaru.

Díky tomu se tak nejspíš v mnoha zaslaných zprávách dočetl, jak část příznivců klubu z Anfield viděla jeho surový zákrok a co si o něm myslí.

pb, Sport.cz

Časová osa: Ostatní

Filtr článků - Ostatní


Letní olympijské hry Tokio 2021

Kvůli koronaviru o rok přeložené letní olympijské hry v Tokiu začínají 23. července slavnostním zahájením a končí 8. srpna 2021 zakončovacím ceremoniálem. Sportovce čeká v rámci 33 sportů 339 disciplín na 33 sportovištích, čeští reprezentanti obhajují jednu zlatou, dvě stříbrné a sedm bronzových medailí z olympiády v Riu.