Rubriky:

Ostatní

Sydney prý Lavičkovi nabízí novou smlouvu

16. ledna 2011 17:50 - SYDNEY

Český trenér Vítězslav Lavička nejspíš i nadále povede fotbalisty Sydney. Podle listu Brisbane Times se mu vedení klubu navzdory nepovedenému startu do sezony chystá nabídnout novou dvouletou smlouvu.

 

archiv

"Vedení se mě na pokračování v klubu ptalo už dřív," citoval list Lavičku. "Budeme jednat a pravděpodobně příští týden se rozhodneme," dodal sedmačtyřicetiletý trenér, jehož osud v Sydney byl ještě nedávno nahnutý a spekulovalo se o odvolání.

Obhájci titulu se totiž dlouho nedařilo, deset zápasů čekal na výhru a pohyboval se na posledních místech tabulky. Nyní ale Sydney třikrát po sobě neprohrálo a pět zápasů před koncem základní části se vrátilo do boje o play off.

Právě ve světle úspěšné série změnilo vedení klubu podle Brisbane Times názor a rozhodlo se nabídnout Lavičkovi novou smlouvu. Bývalý trenér Sparty a Liberce přišel do Sydney před dvěma lety a hned ve své první sezoně dovedl tým k titulu.

ČTK

Časová osa: Ostatní

Filtr článků - Ostatní


Fortuna liga 2020/2021

Fortuna liga startuje 22. 8. 2020 za účasti osmnácti týmů. Na podzim se odehraje patnáct kol. Prvoligovými nováčky jsou Pardubice a Brno. Kvůli koronavirovým opatřením se mění formát ligy. Hraje se bez nadstavby.