Rubriky:

Ostatní

Místo hvězdy to schytala sexy kráska! Fanoušci slavného klubu zuří

16. listopadu 2020 08:05 - Madrid/Praha

Nečekaného viníka našli fanoušci slavného Realu Madrid, když pátrali po příčinách špatné formy hvězdného Isca. Ten místo toho, aby zářil na trávníku, herně chřadne a za Bílý balet odehrál v této sezoně jen šest utkání. A podle příznivců za všechno může partnerka hráče Sara Salamová. Osmadvacetiletá herečka uvedla, že jí chodí nenávistné zprávy. V minulostí jí dokonce vyhrožovali i smrtí.

 

Profimedia.cz

Čekalo se, že bude Isco oporou Realu, jenže zatím odkopal v bílém dresu jen 260 minut a experti kroutí nad formou fotbalisty nechápavě hlavou. A fanoušci došli k závěru, že za to může právě Salamová. Ta žije s Iscem od roku 2017 a od července 2019 mají syna Thea. Mladá dáma se totiž na internetu pochlubila, že se s fotbalistou sexuálním radovánkám věnují nejméně jednou denně a fandové došli k závěru, že jde o „šílený životní styl" a hráč by se měl více zajímat o fotbal a Real Madrid.

Vše ještě vygradovalo poté, co se v médiích objevila zpráva, že by hráč mohl přestoupit do Evertonu, kam by jej rád dovedl trenér Carlo Ancelotti. Pod jeho vedením se Iscovi dařilo náramně a hráče by rád získal.

 
 
 
Zobrazit příspěvek na Instagramu
 
 
 

Příspěvek sdílený Sara Sálamo (@sarasalamo)

rjm, Sport.cz

Časová osa: Ostatní

Filtr článků - Ostatní


Fortuna liga 2020/2021

Fortuna liga startuje 22. 8. 2020 za účasti osmnácti týmů. Na podzim se odehraje patnáct kol. Prvoligovými nováčky jsou Pardubice a Brno. Kvůli koronavirovým opatřením se mění formát ligy. Hraje se bez nadstavby.