Rubriky:

Ostatní

Rozruch u středového kruhu. Správce hřiště se s přípravou hrací plochy nepáral

26. listopadu 2020 14:55 - Cambé/Praha

Komický pohled na hrací plochu se o víkendu naskytl divákům i aktérům utkání brazilské nižší fotbalové soutěže ve městě Cambé. Správce areálu si totiž z přípravy hřiště těžkou hlavu nedělal a lajnu ohraničující středový kruh pořádně odflákl. Na jeho dílo se můžete podívat ve videu níže.

Reuters

Správce stadionu Josého Garbeliniho v brazilském městečku Cambé svou práci asi nemá zrovna v lásce. Přípravu hrací plochy před utkáním třetí fotbalové divize poněkud zanedbal. Jestli bylo abstraktní pojetí značení hřiště zapříčiněno konzumací alkoholu, nebo prostou leností zřejmé není.

Arbitrovi duelu Wagneru Silvovi ale nezbylo nic jiného než do zápasu do utkání napsat, že ohraničení středového kruh i čáry byly vadné a neodpovídaly standardům.

Brazilské noviny Globo Sports podotkly, že stadion sice patří městu Cambé, za jeho úpravu je ale zodpovědný domácí klub. Zástupci domácího celku uvedli, že sjednají nápravu a komická situace se v budoucnu nebude opakovat.

pb, Sport.cz

Časová osa: Ostatní

Filtr článků - Ostatní


Fortuna liga 2020/2021

Fortuna liga startuje 22. 8. 2020 za účasti osmnácti týmů. Na podzim se odehraje patnáct kol. Prvoligovými nováčky jsou Pardubice a Brno. Kvůli koronavirovým opatřením se mění formát ligy. Hraje se bez nadstavby.