Fotbalisté Kolumbie přišli před mistrovstvím o brankáře, zlomil si nos

29. června 2011 11:09 - BUENOS AIRES

Fotbalisté Kolumbie možná přišli krátce před startem mistrovství Jižní Ameriky o brankářskou jedničku. David Ospina si na úterním tréninku po kolizi se spoluhráčem Hugem Rodallegou zlomil nos a jeho start na turnaji, jenž začíná v Argentině v pátek, je vážně ohrožen.

 

Andres Stapff , Reuters

Útočník anglického Wiganu Rodallega při tréninkovém zápase v Santa Fé vrazil Ospinovi ramenem do obličeje, když se brankář pokoušel mimo pokutové území odkopnout míč. Oba otřesení hráči zůstali ležet na trávníku, který pak gólman opustil za doprovodu členů realizačního týmu s ručníkem zadržujícím krev u nosu.

"Má to zlomené a budeme zjišťovat, jak je to vážné. Nevíme jistě, zda bude, nebo nebude moci hrát," řekl lékař kolumbijského týmu Carlos Ulloa. "Pokud tam bude mít malou trhlinku, hrát mu dovolíme, a když ne, tak prostě chytat nebude," dodal.

Kolumbie je na jihoamerickém šampionátu Copa América ve skupině A s pořádající Argentinou, Bolívií a Kostarikou, s níž v sobotu odehraje svůj zahajovací duel.

ČTK

Časová osa: Ostatní

Filtr článků - Ostatní


Fortuna liga 2020/2021

Fortuna liga startuje 22. 8. 2020 za účasti osmnácti týmů. Na podzim se odehraje patnáct kol. Prvoligovými nováčky jsou Pardubice a Brno. Kvůli koronavirovým opatřením se mění formát ligy. Hraje se bez nadstavby.