Rubriky:

Ostatní

Živě

Fotbalisté Kolumbie přišli před mistrovstvím o brankáře, zlomil si nos

29. června 2011 11:09 - BUENOS AIRES

Fotbalisté Kolumbie možná přišli krátce před startem mistrovství Jižní Ameriky o brankářskou jedničku. David Ospina si na úterním tréninku po kolizi se spoluhráčem Hugem Rodallegou zlomil nos a jeho start na turnaji, jenž začíná v Argentině v pátek, je vážně ohrožen.

 

Andres Stapff , Reuters

Útočník anglického Wiganu Rodallega při tréninkovém zápase v Santa Fé vrazil Ospinovi ramenem do obličeje, když se brankář pokoušel mimo pokutové území odkopnout míč. Oba otřesení hráči zůstali ležet na trávníku, který pak gólman opustil za doprovodu členů realizačního týmu s ručníkem zadržujícím krev u nosu.

"Má to zlomené a budeme zjišťovat, jak je to vážné. Nevíme jistě, zda bude, nebo nebude moci hrát," řekl lékař kolumbijského týmu Carlos Ulloa. "Pokud tam bude mít malou trhlinku, hrát mu dovolíme, a když ne, tak prostě chytat nebude," dodal.

Kolumbie je na jihoamerickém šampionátu Copa América ve skupině A s pořádající Argentinou, Bolívií a Kostarikou, s níž v sobotu odehraje svůj zahajovací duel.

ČTK

Zrušit


Časová osa: Ostatní

Filtr článků - Ostatní


MS v hokeji 2019

83. mistrovství světa v ledním hokeji probíhá od 10. do 26. května 2019. Pořadatelem je Slovensko, jehož národní tým začíná ve skupině A v Košicích. Český tým ve skupině B odehraje první zápas v Bratislavě, kde se právě 26. května odehraje i finále.