VIDEO: Padl gól. Pak přišly honičky jako z dávných grotesek

1. října 2011 14:50 - PRAHA

Radost rychle končila. Hráči po gólu vzali nohy na ramena. Přesto, že se zdivočelé fandy povedlo záhy zahnat, bylo po zápase. Fotbalová divočina se odehrála v utkání bosenského poháru Zrinjski - Velež. Znalci balkánské fotbalové scény vědí, že je to derby klubů z Mostaru. A bývá ostré.

 

Sport.cz

Co se přihodilo tentokrát? Rijad Demič dal vedoucí gól hostů, celý tým jásal. Domácí sklopili hlavy, ale dění oživili jejich příznivci. Fotbalisté Veleže se okamžitě zalekli a pelášili ze hřiště. Skoro to připomínalo grotesku z éry němého filmu.

Co víc? Olej do ohně možných balkánských národnostních nesvárů přilil jeden z domácích fotbalistů Mile Pehar, který nelenil a vložil se do divoké honičky tím, že zkřížil cestu jednomu ze zoufale prchajících členů soupeřova týmu.

Klid sice nastal záhy. Po dalším úprku, tentokrát fandů zpět na tribunu před ochrankou, vášně ustaly, ale o dohrání zápasu nemohlo být řeč.   

vap, Sport.cz

Časová osa: Ostatní

Filtr článků - Ostatní


Fortuna liga 2020/2021

Fortuna liga startuje 22. 8. 2020 za účasti osmnácti týmů. Na podzim se odehraje patnáct kol. Prvoligovými nováčky jsou Pardubice a Brno. Kvůli koronavirovým opatřením se mění formát ligy. Hraje se bez nadstavby.