Katarští miliardáři z Paris St. Germain odletěli do LA přemlouvat Beckhama

5. října 2011 11:27 - LOS ANGELES

Katarští majitelé fotbalového klubu Paris St. Germain se vydali do Los Angeles přemluvit anglickou hvězdu Davida Beckhama, aby po skončení MLS v listopadu oblékl jejich dres. Aktuální lídr francouzské ligy šestatřicetiletému záložníkovi nabízí smlouvu na sezónu a půl s ročním platem mezi čtyřmi a pěti milióny eur.

 

Anthony Bolante , Reuters

Beckhamovi vyprší smlouva v Los Angeles Galaxy po skončení zámořské ligy v polovině listopadu. O jeho služby projevily zájem také Tottenham a Queens Park Rangers, ale pařížský klub PSG už má pro něj konkrétní nabídku. Podle místních médií majitelům nahrává fakt, že se Beckhamova manželka nebrání stěhování do francouzské metropole.

Pro bývalého kapitána anglické reprezentace mají Katařané připravený kontrakt do června 2013. A podmínky jsou takové, že by se vyrovnal nejlépe placenému lídrovi týmu Javieru Pastoremu. Do USA zamířil Beckham v lednu 2007 z Realu Madrid.

Do USA zamířil Beckham v lednu 2007 z Realu Madrid. V rodné zemi je o něj zájem, nově dostal také nabídku od svého bývalého kouče v národním týmu Svena-Görana Erikssona. Ten by jej rád viděl jako hrajícího kouče v druholigovém Leicesteru, kde švédský odborník nyní působí.

ČTK

Časová osa: Ostatní

Filtr článků - Ostatní


Fortuna liga 2020/2021

Fortuna liga startuje 22. 8. 2020 za účasti osmnácti týmů. Na podzim se odehraje patnáct kol. Prvoligovými nováčky jsou Pardubice a Brno. Kvůli koronavirovým opatřením se mění formát ligy. Hraje se bez nadstavby.