VIDEO: Mazák Ronaldinho se připomněl. Mezi mladými kanárky mu to svědčí

17. října 2011 15:48 - PRAHA/TORREON

Tenhle návrat se vydařil, už o tom není pochyb! Nad Ronaldinhem už není radno lámat hůl. Excelentními výkony ve Flamengu si zařídil návrat do brazilské reprezentace a v ní září. Parádním gólem proti Mexiku korunoval novou éru ve své kariéře.

 

Eduardo Verdugo, ČTK/AP

V Evropě už mu pšenka nekvetla, vysedával na lavičce v AC Milán, a tak při nejbližší příležitosti nabral směr Jižní Amerika. Je to konec velké hvězdy, prorokovali mnozí zkraje tohoto roku. Ale Ronaldinho ve Flamengu exceluje a za posledních šest týdnů byl i u tří výher kanárků! Kouč Mano Menezes jej bere jako tmelící prvek, na který úspěšně nabaluje Neymara a další mladíky ve žlutém.

V září 1:0 zvítězili nad Ghanou, Argentinu teď zdolali 2:0 a Mexiko 2:1. Mazák Ronaldinho se zapsal i mezi střelce. V mexickém Torreonu započal v závěrečné čtvrthodině obrat skóre ve prospěch svého týmu.

vap, Sport.cz

Časová osa: Ostatní

Fortuna liga 2020/2021

Fortuna liga startuje 22. 8. 2020 za účasti osmnácti týmů. Na podzim se odehraje patnáct kol. Prvoligovými nováčky jsou Pardubice a Brno. Kvůli koronavirovým opatřením se mění formát ligy. Hraje se bez nadstavby.