VIDEO: Nedvěd přihrával a Koller dával góly pro libyjské děti

9. listopadu 2011 18:01 - DUBAJ

Pavel Nedvěd přihrával a Jan Koller střílel góly jako v dobách, kdy zářili v české fotbalové reprezentaci. Exhibiční zápas dvou týmů bývalých fotbalových hvězd se hrál v úterý v Dubaji ve Spojených arabských emirátech a jeho výtěžek šel na fond pomoci libyjským dětem.

 

PRÁVO/Petr Hloušek

Slibovaný Argentinec Diego Maradona sice nakonec nenastoupil, ale i tak byl zápas přehlídkou fotbalových osobností. Koller s Nedvědem měli ve svém týmu i mistry světa Itala Marka Materazziho a Francouze Roberta Pirése nebo jednoho z nejlepších afrických fotbalistů všech dob Alžířana Rabaha Madjera. Proti nim nastoupili například italský držitel Zlatého míče z roku 2006 Fabio Cannavaro, Angličan Nicky Butt a Argentinec Hernán Crespo.

Výběr, v němž hráli oba Češi, zvítězil 8:5 a Nedvěd připravil čtyři góly, z toho dva pro Kollera. Český útočník měl blízko k hattricku, ale ve vyložené pozici galantně přihrál na gól Pirésovi.

ČTK, Sport.cz

Časová osa: Ostatní

Filtr článků - Ostatní


Fortuna liga 2020/2021

Fortuna liga startuje 22. 8. 2020 za účasti osmnácti týmů. Na podzim se odehraje patnáct kol. Prvoligovými nováčky jsou Pardubice a Brno. Kvůli koronavirovým opatřením se mění formát ligy. Hraje se bez nadstavby.