VIDEO: Fotbalisté dostávali během zápasu elektrošoky

9. prosince 2011 09:19 - OSLO

Jak by to vypadalo, kdyby byli z fotbalistů loutky, které může ovládat někdo z tribuny, vyzkoušeli Norové ve své show. Výsledkem jsou někdy kruté, ale také vtipné situace.

 

SPORT.CZ/Tomáš Fliegl

Teatrální padání po zadních partiích na trávník, poskakování po jedné noze, minely v jasných gólových pozicích. I to přinesl experiment norského zábavného pořadu s názvem Golden Goals.

Dva moderátoři Henrik Elvestad a Johan Golden si položili otázku, jaké by to bylo, kdyby mohli škodit soupeřícímu týmu. Oba postavili dva týmy z bývalých profesionálních fotbalistů, mezi nimiž nechyběli ani někdejší reprezentanti, nominovali i sudího a připevnili jim na nohu zákeřné zařízení.

Do toho jim mohli moderátoři posílat různě silné elektrošoky. Na pultík před sebe položili přístroje s šesti různými stupni šoku, který mohli fotbalistům uštědřit, a označili je štítky se jmény hráčů. Celý pořad nazvali výstižně Elektrošokový fotbal a výsledkem je zábavná podívaná.

oc, Sport.cz

Časová osa: Ostatní

Filtr článků - Ostatní


Fotbal na Sport.cz

Na Sport.cz najdete pravidelné novinky a názory expertů ze světa fotbalu. Od domácí Fortuna ligy přes evropské poháry a zahraniční soutěže, jako je Premier League, La Liga, Serie A nebo Bundesliga, až po zápasy české fotbalové reprezentace, která momentálně bojuje v kvalifikaci na MS 2022 v Kataru.