VIDEO: Úžasný Santa s balonem! Podvod? Nebo mistrovská kopací technika?

24. prosince 2011 17:36 - PRAHA

Vcelku neznámý finský fotbalista, brankář Lassi Hurskainen, předvádí neskutečné kousky s míčem. Tentokrát si na to vzal kostým ctihodného Santa Clause a s kolegou Danem Jacksonem znovu udivili. Když tak tato dvojice činila před časem poprvé, okamžitě se stala terčem obvinění, že podvádí, že to je podvrh. Že zkrátka takovou kopací techniku nemá nikdo. Ani Neymar, ani Beckham. Kdo ví?

 

Ale je tu další video. Tentokrát ve svátečním balení. Coby Santové oba zachraňují Vánoce. A znovu šokují.

Copak může gólman, navíc nepříliš zvučného jména, dokázat něco takového? Pokud ano, určitě je v tom neskutečné tréninkové úsilí. A také skvělý střihač, jemuž se povedlo dostat do klipu jen povedené kousky vedle určitě neskutečného kvanta těch nepodařených...

Každopádně tímhle klipem na sebe čtyřiadvacetiletý Fin upozorňuje mnohem více než svým uměním v bráně univerzitního celku UNC Asheville Bulldogs v Severní Karolíně. A v Santově dresu to zase až takový podvod není, ne?

vap, Sport.cz

Časová osa: Ostatní

Filtr článků - Ostatní


EURO 2021

Evropský fotbalový svátek, jež byl kvůli koronaviru o rok odložen, začíná 11. června a končí 11. července 2021. Revoluční EURO pořádá hned 11 evropských zemí a poprvé se na něm představí video asistent rozhodčího (VAR). Česká reprezentace se v rámci skupiny D utká se Skotskem, Chorvatskem a Anglií, finále turnaje hostí londýnské Wembley.