Televizní expert Rajnoch vyhrál volby

2. března 2021 22:42 - Praha

Připsal si patnáct startů za českou reprezentaci, fotbal si zahrál v Německu i Turecku. Internacionál Jan Rajnoch (39) teď působí jako expert v O2 TV Sport. Stal se také jednou z tváří iniciativy Fotbalová evoluce, která si dala za úkol očistu českého fotbalu. V jejích barvách teď slaví volební úspěch. Odchovanec Sparty se stal předsedou OFS Praha-Západ.

 

Vlastimil Vacek, Právo

Fotbalová evoluce prožívá nabitý týden. V pondělí musela reagovat na výpad šéfa Středočeského krajského fotbalového svazu Miroslava Liby, považovaného za jednoho z nejbližších mužů Romana Berbra.

V úterý pak hnutí na svém Facebooku zvěstovalo volební vítězství jednoho ze svých členů.

https://www.facebook.com/fotbalovaevoluce/posts/198222992082114

„Iniciativa ke změně na Praze-Západ začala ze všech středočeských nejpozději, ale o to dříve byla úspěšná - novým předsedou OFS se tam stal Jan Rajnoch," hlásí Fotbalová evoluce.

„Zvoleni byli i další kandidáti klubů - Helena Andronikova, Tomáš Marek, Martin Kaňok, Tomáš Pata a Honza Brychnáč. Do revizní komise pak kompletní evoluční sestava - Günter Bittengel, Aleš Macela a David Mareček. Ze stávajících členů byla zvolena paní Jitka Plochová," dodává hnutí.

dos, Sport.cz

Časová osa: Ostatní

Filtr článků - Ostatní


Fortuna liga 2020/2021

Fortuna liga startuje 22. 8. 2020 za účasti osmnácti týmů. Na podzim se odehraje patnáct kol. Prvoligovými nováčky jsou Pardubice a Brno. Kvůli koronavirovým opatřením se mění formát ligy. Hraje se bez nadstavby.