Dobře mu tak! Fotbalistovi ruply nervy a napálil míč přímo do hlavy protihráče

7. dubna 2021 08:19 - Praha

To se může zřejmě stát jen v Rusku. Záběry z autového vhazování ve třetí fotbalové ruské lize se po sítích řítí jako lavina a směje se jim celý svět. Situaci lze ale brát jako varování, že s ruskými hráči si neradno zahrávat...

 

Sport.cz

K incidentu došlo během prvního poločasu utkání třetí fotbalové ligy mezi Kamazem a Čeljabinskem. Ilja Salnikov se chystal vhodit balon do hry, ale do cesty se mu provokativně postavil jeden z protihráčů tak, že rozehrávku znemožnil.

Místo toho, aby čeljabinský hráč počkal, až celou situaci vyřeší rozhodčí a soupeř odstoupí do patřčné vzdálenosti, vzal si vše na triko sám. Míč napálil přímo do hlavy provokatéra. Nejspíš čekal, že je sudí pokárá, možná mu i udělí žlutou kartu. To se ale přepočítal a náramně se divil. Sudí vytáhl rovnou červenou kartu a Salnikov se pakoval do kabin.

 
 
 
Zobrazit příspěvek na Instagramu
 
 
 

Příspěvek sdílený 433 (@433)

Video zachycující celý incident se okamžitě stalo virálním hitem a vidělo ho více jak 5 a půl milionu fanoušků. „Zasloužil si to. Tohle se může stát fakt jen v Rusku," baví se nad situací. Zápas nakonec skončil vítězstvím Kamazu 3:1.

bp, Sport.cz

Časová osa: Ostatní

Filtr článků - Ostatní


Fortuna liga 2020/2021

Fortuna liga startuje 22. 8. 2020 za účasti osmnácti týmů. Na podzim se odehraje patnáct kol. Prvoligovými nováčky jsou Pardubice a Brno. Kvůli koronavirovým opatřením se mění formát ligy. Hraje se bez nadstavby.