Živě

Životní gól. Fotbalista předvedl parádní trefu

8. června 2021 20:24 - Hartford/Praha

Gólman mu dal šanci, on se nemýlil. Dalekonosnou trefou se v utkání druhé nejvyšší fotbalové soutěže v USA prezentoval záložník Conor McGlynn. Středopolař týmu Hartford Athletic's ze státu Connecticut překonal brankáře hostujícího celku New York Red Bulls 2 střelou přes půlku hřiště. Podívat se na to můžete ve videu níže.

Video již není dostupné

sntv

Hartford v utkání ligy USL Championship vedl krátce po změně stran už 4:0, v 59. minutě duelu přišla pro hosty další pohroma.

Gólman New Yorku Anthony Marcucci si nepohlídal vlastní postavení a toho perfektně využil dvaadvacetiletý Američan McGlynn.

Fotbalovou asociaci v Anglii poprvé povede žena, manažerka Hewittová

Jeho střela přes půlku hřiště perfektně zapadla pod břevno a skončila v síti. Stejně jako Marcucci, pro kterého bylo střetnutí na hřišti Hartfordu doslova katastrofou.

Po nešťastném momentu z 59. minuty totiž lovil míč ze sítě ještě dvakrát, a gólová smršť domácích fotbalistů se tak zastavila až na hrozivém skóre 7:0 pro Hartford.

pb, Sport.cz

Časová osa: Ostatní

Filtr článků - Ostatní


Letní olympijské hry Tokio 2021

Kvůli koronaviru o rok přeložené letní olympijské hry v Tokiu začínají 23. července slavnostním zahájením a končí 8. srpna 2021 zakončovacím ceremoniálem. Sportovce čeká v rámci 33 sportů 339 disciplín na 33 sportovištích, čeští reprezentanti obhajují jednu zlatou, dvě stříbrné a sedm bronzových medailí z olympiády v Riu.