USA - Mexiko 1:0 PPFotbalisté USA ve finále Zlatého poháru porazili obhájce z Mexika

Las Vegas

Fotbalisté USA po čtyřech letech vyhráli mistrovství Severní a Střední Ameriky. Ve finále Zlatého poháru v Las Vegas porazili 1:0 po prodloužení obhájce z Mexika.

Obránce USA Miles Robinson (12) hlavičkuje v zápase proti Mexiku během finále Zlatého poháru v Las Vegas.

Jedinou branku souboje dvou nejúspěšnějších celků v historii turnaje dal ve 117. minutě Miles Robinson. Američané díky němu získali sedmý titul, Mexičané rekordní sbírku jedenácti triumfů nerozšířili.

Američané oplatili soupeři finálovou porážku z minulého šampionátu před dvěma lety. Celkem si proti Mexiku na Zlatém poháru zahráli už posedmé, ale vyhráli teprve podruhé.

Zlatý pohár, fotbalové mistrovství Severní a Střední Ameriky - finále v Las Vegas:
USA - Mexiko 1:0 po prodl. (0:0)
Branka: 117. Robinson.