Eriksena čeká vyšetření, které rozhodne, zda se vrátí k tréninku

8. září 2021 17:17 - Milán

Dánský fotbalista Christian Eriksen se v příštích týdnech podrobí kardiologickému vyšetření, které by mělo ukázat, zda po kolapsu na mistrovství Evropy bude moci začít s individuálním tréninkem. Napsal to list Gazzetta dello Sport, podle kterého záložník Interu Milán zatím stále odpočívá v Itálii.

 

Twitter @Klutch_Fifa

Pokud by tam chtěl v kariéře pokračovat, museli by mu lékaři z těla odstranit přístroj, který mu voperovali v červnu, aby hlídal jeho srdeční rytmus. S ním podle pravidel v italské lize hrát nemůže.

Eriksen zkolaboval 12. června v úvodním utkání Dánska na ME proti Finsku. Lékaři mu rychlým zásahem na trávníku zachránili život. V nemocnici se pak devětadvacetiletý hráč podrobil operaci, při které dostal kardioverter-defibrilátor.

ČTK

Časová osa: Ostatní

Filtr článků - Ostatní


Fotbal na Sport.cz

Na Sport.cz najdete pravidelné novinky a názory expertů ze světa fotbalu. Od domácí Fortuna ligy přes evropské poháry a zahraniční soutěže, jako je Premier League, La Liga, Serie A nebo Bundesliga, až po zápasy české fotbalové reprezentace, která momentálně bojuje v kvalifikaci na MS 2022 v Kataru.