Totální chaos! Fanoušek mlátil fotbalistu, bitky v ulicích doprovázela střelba

8. října 2021 18:59 - San Jose/Praha

Přípravné fotbalové utkání mezi San Jose Earthquakes a Cruzem Azul mělo hodně dramatický průběh. Duel narušil fanoušek, který vběhl na hrací plochu a napadl záložníka domácích Earthquakes Jacka Skahana. Tím to ale neskončilo. Po závěrečném hvizdu čtvrtečního zápasu musela policie řešit bitky mezi fanouškovskými tábory, hlášena byla také střelba a několik příznivců bylo převezeno do nemocnice.

Utkání mezi americkým San Jose a mexickým Azulem bylo všechno, jen ne přátelákem.

Vyostřené emoce na hrací ploše neunesl jeden z fanoušků, který pěstmi napadl fotbalistu Skahana. Situaci vyřešil až Shakanův spoluhráč Chris Wondolowski, který nezvaného hosta nekompromisně složil na zem.

Dění na hřišti bylo jako rozbuška, která zažehla dramatické nepokoje po konci utkání. Místní policie prostřednictvím Twitteru oznámila, že v souvislosti s duelem řešila hromadné pouliční bitky i nahlášenou střelbu.

„Více než jeden člověk byl transportován do nemocnice, různá zranění, mnohá pramenící z fyzických útoků," napsala policie San Jose na Twitter.

pb, Sport.cz

Časová osa: Ostatní

Filtr článků - Ostatní


Fotbal na Sport.cz

Na Sport.cz najdete pravidelné novinky a názory expertů ze světa fotbalu. Od domácí Fortuna ligy přes evropské poháry a zahraniční soutěže, jako je Premier League, La Liga, Serie A nebo Bundesliga, až po zápasy české fotbalové reprezentace, která momentálně bojuje v kvalifikaci na MS 2022 v Kataru.