Rubriky:

Ostatní

Messi zemřel, šokovala stanice Fox Sports svět

28. května 2012 12:24

Kolosální přehmat se povedl stanici Fox Sports, která na svém oficiálním účtu na Twitteru zveřejnila šokující zprávu o smrti fotbalové superstar Lionela Messiho. Měl prý zemřít po srdeční příhodě během tréninku Barcelony, sdělila. O pár vteřin později sice stanice zprávu smazala, rozruch v sociálních sítích už ale zastavit nemohla.

 

Andres Kudacki, ČTK/AP

Fox Sports poté fanoušky ujistila, že hvězda Barcelony je v naprostém pořádku. A doplnila, že účet byl údajně napaden hackery, kteří stáli za zveřejněním informace. „Omlouváme se za uvedenou zprávu všem, které zasáhla. Účet byl nejspíše hacknut,“ uvedla v prohlášení sportovní stanice.

Messi je momentálně v rodné Argentině, kde se s národním týmem připravuje na sobotní kvalifikační zápas o mistrovství světa proti Ekvádoru.

Sport.cz

Časová osa: Ostatní

Filtr článků - Ostatní


Australian Open 2020

108. ročník grandslamového turnaje Australian Open se odehraje od 20. ledna do 2. února tradičně na dvorcích Melbourne Parku. Z loňského roku tituly obhajují Srb Novak Djokovič a Japonka Naomi Ósakaová, která ve finále porazila Petru Kvitovou.