Živě

Messi zemřel, šokovala stanice Fox Sports svět

28. května 2012 12:24

Kolosální přehmat se povedl stanici Fox Sports, která na svém oficiálním účtu na Twitteru zveřejnila šokující zprávu o smrti fotbalové superstar Lionela Messiho. Měl prý zemřít po srdeční příhodě během tréninku Barcelony, sdělila. O pár vteřin později sice stanice zprávu smazala, rozruch v sociálních sítích už ale zastavit nemohla.

 

Andres Kudacki, ČTK/AP

Fox Sports poté fanoušky ujistila, že hvězda Barcelony je v naprostém pořádku. A doplnila, že účet byl údajně napaden hackery, kteří stáli za zveřejněním informace. „Omlouváme se za uvedenou zprávu všem, které zasáhla. Účet byl nejspíše hacknut,“ uvedla v prohlášení sportovní stanice.

Messi je momentálně v rodné Argentině, kde se s národním týmem připravuje na sobotní kvalifikační zápas o mistrovství světa proti Ekvádoru.

Sport.cz

Časová osa: Ostatní

Filtr článků - Ostatní


Letní olympijské hry Tokio 2021

Kvůli koronaviru o rok přeložené letní olympijské hry v Tokiu začínají 23. července slavnostním zahájením a končí 8. srpna 2021 zakončovacím ceremoniálem. Sportovce čeká v rámci 33 sportů 339 disciplín na 33 sportovištích, čeští reprezentanti obhajují jednu zlatou, dvě stříbrné a sedm bronzových medailí z olympiády v Riu.