Rubriky:

Ostatní

VIDEO: Fantastický obranný zákrok! Obránce na brankové čáře akrobaticky zabránil gólu

27. května 2013 21:32 - Buenos Aires

V argentinské fotbalové lize nejsou k vidění jen krásné góly, parádní akce či úžasná kulisa na stadiónech. Jihoameričtí hráči baví příznivce i bravurními defenzivní zákroky a jeden takový se nedávno povedl obránci celku Boca Juniors Claudiu Pérezovi, který v utkání proti Colónu zachránil v akrobatické poloze svůj tým od jisté branky.

V situaci došlo v 54. minutě za stavu 1:0 pro domácí Xeneizes. Po nadýchaném centru na zadní tyč si naskočil na míč záložník Colónu Leonardo Prediger a razantní hlavičkou překonal brankáře Agustína Orióna. Prediger už zvedal ruce nad hlavu, jenže jeho radost překazil Pérez, který akrobaticky na brankové čáře odvrátil balón do bezpečí.

Boca Juniors, která hrála zápas před prázdným hledištěm, nakonec nejtěsnější náskok udržela. I tak překvapivě figuruje po patnácti odehraných duelech až na předposledním, tedy devatenáctém místě tabulky. Colónu patří dvanáctá příčka.

jsv, Sport.cz

Časová osa: Ostatní

Filtr článků - Ostatní


Fortuna liga 2020/2021

Fortuna liga startuje 22. 8. 2020 za účasti osmnácti týmů. Na podzim se odehraje patnáct kol. Prvoligovými nováčky jsou Pardubice a Brno. Kvůli koronavirovým opatřením se mění formát ligy. Hraje se bez nadstavby.