Rubriky:

Ostatní

Trenér fotbalistů Chelsea Mourinho bude mít vlastní kreslený seriál

30. srpna 2013 12:45 - Lisabon

Trenér fotbalistů Chelsea José Mourinho rozšířil řady sportovních hvězd, které mají vlastní kreslený seriál. Brzy se začne vysílat v jeho rodném Portugalsku a v narážce na koučovu přezdívku se bude jmenovat Mourinho and the Special Ones (Mourinho a Výjimeční).

 

Vlastimil Vacek, Právo

Bývalý kouč Interu Milán, Realu Madrid a Porta v příběhu potká několik mladých fotbalistů a pomůže jim mezi světové hvězdy. "Věřím, že to děti bude bavit a snad to pro ně bude i poučné," řekl padesátiletý Mourinho, který se navíc objeví i ve stejnojmenné karetní hře.

Vedle dvojnásobného vítěze Ligy mistrů mají vlastní animovaný seriál například Brazilci Pelé, Ronaldo, Ronaldinho a Neymar. Kamerunský útočník Samuel Eto'o, jenž tento týden přišel z Machačkaly za Mourinhem do Chelsea, pro změnu vypráví svůj životní příběh na stránkách komiksu.

ČTK

Časová osa: Ostatní

Filtr článků - Ostatní


Fortuna liga 2020/2021

Fortuna liga startuje 22. 8. 2020 za účasti osmnácti týmů. Na podzim se odehraje patnáct kol. Prvoligovými nováčky jsou Pardubice a Brno. Kvůli koronavirovým opatřením se mění formát ligy. Hraje se bez nadstavby.