VIDEO: Uháněl jako Bolt. Fotbalista završil sprint přes celé hřiště gólem, soupeři jen přihlíželi

19. září 2013 07:16 - Chiapas

Tohle byl protiútok jako vystřižený z fotbalové učebnice. Mexický obránce Luis Alfonso Rodríguez se v ligovém zápase svého Chiapasu s Atlasem (3:0) blýskl neuvěřitelným sólem takřka přes celé hřiště. Osmdesátimetrový únik korunoval gólem a za své zrychlení, kterému hráči soupeře jen nevěřícně přihlíželi, si ve vlasti vysloužil přezdívku „Gólový Usain Bolt“.

Dvaadvacetiletý levý bek Jaguárů, jak se domácím přezdívá, se zmocnil míče několik metrů za vlastním pokutovým územím, a když před sebou viděl odkrytý prostor, rozhodl se zaútočit. V polovině hřiště zrychlil podobně jako slavný jamajský sprinter Bolt a soupeři nestačili.

I když se v jednu chvíli okolo Rodrígueze seběhli až tři bránící fotbalisté Atlasu, žádný z nich nedokázal domácímu mladíkovi zabránit ve skórování a Jaguáři slavili třetí branku v zápase.

jis, Sport.cz

Časová osa: Ostatní

Filtr článků - Ostatní


Fortuna liga 2020/2021

Fortuna liga startuje 22. 8. 2020 za účasti osmnácti týmů. Na podzim se odehraje patnáct kol. Prvoligovými nováčky jsou Pardubice a Brno. Kvůli koronavirovým opatřením se mění formát ligy. Hraje se bez nadstavby.

Patička stránky: