Živě

VIDEO: To je úsměv! Ronaldinho přišel o svůj předkus, za operaci zubů zaplatil přes milión

19. září 2013 18:50 - Belo Horizonte

Jeden z charakteristických rysů fotbalového bohéma a skvělého hráče Ronaldinha je nenávratně pryč. Třiatřicetiletý Brazilec ale nepřišel o nic ze své skvostné techniky, nýbrž se rozhodl podstoupit dlouho plánovanou operaci svého předkusu. A vyšla ho na pořádný balík - za nový úsměv zaplatil 150 tisíc brazilských realů (necelých 1,3 miliónu korun)! Tady je výsledek.

Hvězda Atlétika Mineiro na fotbalových trávnících proslula nejen svou tvořivostí a genialitou, ale také typickým úsměvem, který Ronaldinha zdobil už od mládí. To už ale neplatí - záložník se na brazilské klinice podrobil plánované operaci, za kterou vydal neskutečný balík peněz.

A výsledek? Třiatřicetiletý Brazilec je z nové vizáže nadšený. „Je to velký rozdíl. Ta operace byla něčím, co jsem si vždycky přál. Konečně mám sílu podívat se do zrcadla. Cítím se opravdu dobře," řekl Ronaldinho v brazilské televizi.

jis, Sport.cz

Časová osa: Ostatní

Filtr článků - Ostatní


EURO 2021

Evropský fotbalový svátek, jež byl kvůli koronaviru o rok odložen, začíná 11. června a končí 11. července 2021. Revoluční EURO pořádá hned 11 evropských zemí a poprvé se na něm představí video asistent rozhodčího (VAR). Česká reprezentace se v rámci skupiny D utká se Skotskem, Chorvatskem a Anglií, finále turnaje hostí londýnské Wembley.