Hackeři údajně vybrali bývalému fotbalistovi Gascoignovi účet

28. září 2013 16:48 - Londýn

Bývalý anglický fotbalista Paul Gascoigne nemá problémy jen s alkoholem, ale i s hackery, kteří mu údajně vybrali z účtu 50 000 liber (asi 1,5 miliónu korun). Britským médiím si postěžoval, že zloději provedli celkem 23 výběrů během pouhých dvou dnů.

"Vykrvácel jsem, jde o poměrně velkou sumu," řekl bulvárnímu listu The Sun šestačtyřicetiletý Gascoigne, vzápětí si však protiřečil. "No, možná to nebylo až tolik. Vím, kdo to udělal. Vlastně nemám tušení," citoval deník útržky z jeho holých vět.

Gascoigne býval jedním z nejtalentovanějších fotbalistů své generace, s Anglií si zahrál semifinále na mistrovství světa 1990 i Euru o šest let později. Od rozvodu před 15 lety má však velké potíže s alkoholem, dříve holdoval i drogám. Nepomohla mu ani drahá léčba v USA.

V poslední době má na svědomí několik výstřelků. V únoru se zhroutil během charitativní akce, v červenci napadl opilý dozorčího na vlakovém nádraží a nedávno ležel zcela bez sebe u jednoho z hotelů v Londýně.

ČTK

Časová osa: Ostatní

Filtr článků - Ostatní


Fortuna liga 2020/2021

Fortuna liga startuje 22. 8. 2020 za účasti osmnácti týmů. Na podzim se odehraje patnáct kol. Prvoligovými nováčky jsou Pardubice a Brno. Kvůli koronavirovým opatřením se mění formát ligy. Hraje se bez nadstavby.