Rubriky:

Ostatní

VIDEO: Spektakulární nůžky! Skvělá rána brazilského fotbalisty přivedla diváky do varu

7. října 2013 18:04 - Vancouver

Podobný gól se povede jednou, možná dvakrát za celou kariéru. Brazilský útočník Camilo da Silva Sanvezzo si v nedělním utkání MLS prožil svou chvíli slávy. Hráč Vancouveru dvanáct minut před koncem srovnal duel proti Portlandu na konečných 2:2, přičemž jeho nůžky přivedly domácí příznivce do varu.

Byl to hodně divoký zápas. Portland dlouho držel těsný náskok, ale v 76. minutě vyrovnal právě Sanvezzo. Jen o několik desítek sekund později však hosté vstřelili druhý gól a zdálo se, že se naděje Vancouveru na bodový zisk rozplynuly.

Proti však byl pětadvacetiletý Brazilec. Doteď třetí nejlepší střelec sezóny MLS Camilo da Silva Sanvezzo si v 78. minutě našel prostor ve vápně a dokonale využil centr od jednoho ze svých spoluhráčů. Ve výskoku se opřel do míče a skvělými nůžkami rozbouřil domácí publikum. Brankář Portlandu neměl proti tomuto razantnímu pokusu sebemenší šanci.

jis, Sport.cz

Časová osa: Ostatní

Filtr článků - Ostatní


Fortuna liga 2020/2021

Fortuna liga startuje 22. 8. 2020 za účasti osmnácti týmů. Na podzim se odehraje patnáct kol. Prvoligovými nováčky jsou Pardubice a Brno. Kvůli koronavirovým opatřením se mění formát ligy. Hraje se bez nadstavby.