VIDEO: Mladý Ir na sebe znovu upozornil, připomněl slavný Beckhamův gól z půlky hřiště

15. října 2013 07:10 - Dublin

Sedmnáctiletý Ir Liam Kelly znovu prokázal, jak vytříbenou kopací techniku má. V kvalifikačním utkání o postup na mistrovství Evropy 2014 fotbalistů do 19 let proti Švédům předvedl úžasný cit a přehled ve hře, když vstřelil gól z půli hřiště. Nechal tak vzpomenout na legendární trefu Davida Beckhama.

Irové hráli se Švédy vyrovnaný duel, diváci dlouhých 83 minut čekali na gól. Pak se dočkali famózního zásahu. Kelly napřáhl těsně za půlící čárou a přesnou střelou překvapil švédského brankáře. Jak se později ukázalo, byl to gól rozhodující, Švédům se nepodařilo gólově odpovědět.

Kelly o svých schopnostech přesvědčil v krátké době už podruhé. V srpnu na sebe člen mládežnické akademie Readingu upozornil nápaditým zahráním trestného kopu.

Překvapivý Kellyho gól z půlky připomněl slavnou branku Davida Beckhama, který na začátku své bohaté kariéry v dresu Manchesteru United překvapil brankáře Wimbledonu (viz video v galerii). „Byl to absolutně úžasný gól, při němž jsem si hned vybavil Beckhamovu trefu," vyprávěl trenér irských fotbalistů do 19 let Paul Doolin.

oc, Sport.cz

Časová osa: Ostatní

Filtr článků - Ostatní


Fortuna liga 2020/2021

Fortuna liga startuje 22. 8. 2020 za účasti osmnácti týmů. Na podzim se odehraje patnáct kol. Prvoligovými nováčky jsou Pardubice a Brno. Kvůli koronavirovým opatřením se mění formát ligy. Hraje se bez nadstavby.

Patička stránky: