Rubriky:

Ostatní

Soud zakázal převedení stadiónu v Edenu pod společnost Vinet

17. října 2013 17:27 - Praha

Multifunkční arénu v pražském Edenu, která je domovským stánkem fotbalistů Slavie, nadále vlastní společnost E Side Property. Soud v předběžném opatření zakázal převedení stadiónu na společnost Vinet, které v červenci avizoval kladenský advokát Václav Slavíček. Informoval o tom deník Insider.

 

Petr Horník, Právo

O zablokování transakce požádaly městská část Praha 10, která je vlastníkem dluhopisů E Side, a minoritní akcionář E Side, společnost Seitworth Trading.

"Představitelé městské části Praha 10 se o chystané transakci dozvěděli z médií a rozhodli se požádat soud o vydání předběžného opatření, které by tuto operaci zastavilo," uvedl mluvčí Prahy 10 Jan Charvát.

Slavíček, jehož firma vloni koupila E Side, v červenci oznámil, že po dohodě s hlavními věřiteli E Side, Českou spořitelnou a stavebními firmami Hochtief a Strabag, převedl stadión pod akciovou společnost Vinet. Zároveň ujišťoval, že tato operace věřitele ani majitele dluhopisů nijak nepoškodí a neohrozí.

ČTK

Časová osa: Ostatní

Filtr článků - Ostatní


Fortuna liga 2020/2021

Fortuna liga startuje 22. 8. 2020 za účasti osmnácti týmů. Na podzim se odehraje patnáct kol. Prvoligovými nováčky jsou Pardubice a Brno. Kvůli koronavirovým opatřením se mění formát ligy. Hraje se bez nadstavby.