Rubriky:

Ostatní

VIDEO: Sexy rozhodčí s praporkem. Tahle kráska mává v Srbsku

21. října 2013 09:23 - Bělehrad

Fotbalovým rozhodčím se většinou spílá. Na půvabnou Aleksandru Milojevičovou ze Srbska se ale nahlas určitě nenadává. Fanoušci jen tiše pozorují její výkon, a i kdyby se náhodou přihodilo, že ukáže aut na opačnou stranu nebo zapomene zvednout praporek, nic se určitě neděje - to se přeci může stát každému.

Záběry jsou ze zápasu mezi domácím týmem Novi Pazar a Napredak Kruševac. A kameramanovi se není moc co divit, že si místo duelu všímal spíš krasavice, která před ním co chvíli přeběhla.

Jak video ukazuje, nebyli fanoušci jediní, kdo musel tříštit pozornost. Tak například fotbalista v bílém, který měl zahrávat autové vhazování, se nejdřív s očima přilepenýma na krasavici vrátil na hřiště, až pak si uvědomil, že by si měl dojít pro míč, aby ho mohl znovu uvést do hry.

oc, Sport.cz

Časová osa: Ostatní

Filtr článků - Ostatní


Australian Open 2020

108. ročník grandslamového turnaje Australian Open se odehraje od 20. ledna do 2. února tradičně na dvorcích Melbourne Parku. Z loňského roku tituly obhajují Srb Novak Djokovič a Japonka Naomi Ósakaová, která ve finále porazila Petru Kvitovou.