Rubriky:

Ostatní

VIDEO: Takhle řádil sudí v Kuvajtu! Hráči dal pěstí, pak ho nakopl a ještě udělil čtyři červené

25. října 2013 16:21 - Praha

Pořádnou divočinu přineslo utkání v první kuvajtské fotbalové lize mezi domácím týmem Al Nasr a Al Arabi. V hlavní roli však nefiguroval žádný z hráčů, nýbrž rozhodčí Saad Al Fadhli, který začal úřadovat poté, co ve prospěch hostujícího celku odpískal pokutový kop.

Kolem Al Fadhliho se okamžitě vyrojilo klubko domácích hráčů, kterým se nařízená penalta nepozdávala. Do sudího začali strkat, což se Al Fadhli rozhodl vyřešit netradičně - jednoho z protestujících udeřil pěstí do obličeje, aby ho posléze ještě nakopnul.

Tím však show arbitra ještě neskončila. Dvěma hráčům, včetně toho, kterého udeřil, ukázal červenou kartu, třetí vytáhl i pro šejka na lavičce Al Nasru. Když se pak domácí celek chystal po inkasované brance z penalty rozehrát míč ze středového kruhu, jeden z hráčů Al Nasru úmyslně trefil rozhodčího míčem, a tak následovala čtvrtá červená.

Al Arabi nakonec zvítězilo 4:1.

škv, Sport.cz

Časová osa: Ostatní

Filtr článků - Ostatní


Fortuna liga 2020/2021

Fortuna liga startuje 22. 8. 2020 za účasti osmnácti týmů. Na podzim se odehraje patnáct kol. Prvoligovými nováčky jsou Pardubice a Brno. Kvůli koronavirovým opatřením se mění formát ligy. Hraje se bez nadstavby.