Rubriky:

Ostatní

VIDEO: Nešťastník si dal dva vlastňáky. Ten druhý se zvlášť povedl

28. října 2013 11:20 - Bogota

I vlastní góly patří k fotbalu. Když si však jeden hráč dá hned dva v jediném zápase, to už je zvlášť obří smůla a pozoruhodnost. V Kolumbii jak známo v minulosti i životu nebezpečná.

Právě v této jihoamerické zemi se Wilson Galeano z týmu Deportivo Pasto trefil za záda vlastního gólmana hned dvakrát.  A druhý vlastenec se opravdu mimořádně povedl. Doslova letí internetovým světem.

Vše se přihodilo v ligovém utkání se Santa Fe. V první půli Galeano nešťastně usměrnil balón do sítě po soupeřově centru, ve druhé si hrozivě neporozuměl s brankářem a bylo to.

Vypadalo to, že Galeano je z toho opravdu vyřízený a asi mu k tomu ani nemuselo přijít na mysl, že se vše přihodilo v zemi, kde byl Andrés Escobar v roce 1994 zastřelen a spojováno to bylo s vlastním gólem, který si pár dnů před tím dal na MS v utkání s USA.

Protože čtyřiatřicetiletý bek byl jediným střelcem zápasu, prohrál jeho tým v nervózním ligovém utkání, v němž padly i dvě červené karty, na půdě Santa Fe 0:2.

vap, Právo

Časová osa: Ostatní

Fortuna liga 2020/2021

Fortuna liga startuje 22. 8. 2020 za účasti osmnácti týmů. Na podzim se odehraje patnáct kol. Prvoligovými nováčky jsou Pardubice a Brno. Kvůli koronavirovým opatřením se mění formát ligy. Hraje se bez nadstavby.