Rubriky:

Ostatní

VIDEO: Nevídaná fotbalová paráda. Senzační sólo slalom ohromil diváky

29. října 2013 16:37 - San Salvador

Fanoušci, kteří nenavštívili zápas salvadorské fotbalové ligy mezi týmy Atlético Marte a Deportivo Águila a raději zůstali doma, mohli hořce litovat. Domácí záložník José Otoniel Salinas totiž předvedl málo vídané sólo z poloviny hřiště, které k úžasu všech zakončil gólovou střelou.

Moment, který zvedl diváky ze sedadel, přišel v 73. minutě duelu za stavu 0:0. Salinas se zmocnil míče a vydal se neohroženě dopředu. Jeho sólo mezi protihráči, z nichž si dá se říct postavil slalomové tyče, byl udivující. Obešel hned čtyři soupeře a svůj únik zakončil přesnou střelou k levé tyči.

Čtyřiadvacetiletý hráč tak trochu napodobil fantastické kousky, které v minulosti předvedli na světových šampionátech legendární Diego Maradona (MS 1986), nebo třeba Saíd Al-Owairan ze Saúdské Arábie (MS 1994).

Salinasův zásah Atlético výrazně povzbudil a zápas nakonec vyhrálo 3:0.

jsv, Sport.cz

Časová osa: Ostatní

Filtr článků - Ostatní


Fortuna liga 2020/2021

Fortuna liga startuje 22. 8. 2020 za účasti osmnácti týmů. Na podzim se odehraje patnáct kol. Prvoligovými nováčky jsou Pardubice a Brno. Kvůli koronavirovým opatřením se mění formát ligy. Hraje se bez nadstavby.