VIDEO: Lidožrout Suárez má konkurenta. Argentinský brankář pokousal útočníka soupeře!

13. listopadu 2013 08:52 - Santa Fe

Není to zase tak dávno, co se uruguayský fotbalista Luis Suárez nechtěně proslavil pokousáním zadáka Chelsea Branislava Ivanoviče. Necelých sedm měsíců poté našel útočník Liverpoolu svého následovníka - agresivního brankáře Martíneze Gullottu, hráče druholigového argentinského celku Boca Unidos.

Devětadvacetiletý Gullotta se do svého protivníka zakousl jako smyslů zbavený. Nepochopitelný zkrat přišel po jednom z mnoha soubojů v pokutovém území během druholigového zápasu mezi Unionem Santa Fe a Bocou Unidos (4:4). I v tomto případě žádný z rozhodčích kousanec hostujícího brankáře do zad útočníka Rodriga Salinase neviděl.

Suárez dostal v dubnu za svůj prohřešek disciplinární trest na deset zápasů, v Argentině bude disciplinární komise o verdiktu dodatečně jednat až na základě televizních záznamů.

jis, Sport.cz

Časová osa: Ostatní

Filtr článků - Ostatní


Fortuna liga 2020/2021

Fortuna liga startuje 22. 8. 2020 za účasti osmnácti týmů. Na podzim se odehraje patnáct kol. Prvoligovými nováčky jsou Pardubice a Brno. Kvůli koronavirovým opatřením se mění formát ligy. Hraje se bez nadstavby.

Patička stránky: