VIDEO: Neskutečný trapas, který se nevidí. Fotbalista spálil nemožné!

13. listopadu 2013 15:18 - Živinice

Neuvěřitelné věci se děly v zápase čtvrté bosenské ligy mezi týmy Mladost Gornje Živinice a Omladinac Durdevik. Domácí fotbalista Adin Siočič zahodil dvěstěprocentní šanci, kterou snad vůbec nešlo neproměnit.

Po dlouhé přihrávce se Siočič vydal až do pokutového území, kde si před vyběhnuvším brankářem píchnul balón před sebe a gólmana elegantně obešel. V tu chvíli bylo v podstatě hotovo. Siočič mohl střílet do prázdné brány, nicméně neriskoval a s míčem na noze se ještě více přiblížil k bráně.

V momentě, kdy od ní byl vzdálený asi tři metry, se rozhodl pro tvrdou ránu pod břevno. Jenže na hrbolatém terénu mu míč skočil a jeho rána k úžasu všech přihlížejících diváků skončila na břevně! Siočič ještě dostal příležitost blamáž odvrátit, jeho dorážku ale zlikvidoval gólman Durdeviku.

jsv, Sport.cz

Časová osa: Ostatní

Filtr článků - Ostatní


Fortuna liga 2020/2021

Fortuna liga startuje 22. 8. 2020 za účasti osmnácti týmů. Na podzim se odehraje patnáct kol. Prvoligovými nováčky jsou Pardubice a Brno. Kvůli koronavirovým opatřením se mění formát ligy. Hraje se bez nadstavby.

Patička stránky: