VIDEO: Smolný zákrok! Velezkušený brankář si dal jesle a pak přihlížel, jak soupeř skóruje

5. února 2014 06:34 - Montevideo

Je mu už 35 let, dokonce odchytal třináct zápasů v brance uruguayské reprezentace, ovšem na svůj nedělní zákrok bude chtít Juan Guillermo Castillo rychle zapomenout. Brankář Peňarolu nezkrotil míč po standardní situaci soupeře, balón mu proklouzl mezi nohama a dotírající útočník River Plate Sebastián Taborda otevřel skóre utkání.

Horší start do sezóny si Castillo snad ani nemohl představit. Nebýt jeho minely, tak si fotbalisté uruguayského River Plate v ofenzivě ani neškrtli. Příliš mrzet ho to nakonec nemuselo, protože Peňarol v závěrečné pětiminutovce utkání otočil a na hřišti svého městského rivala zvítězil 2:1.

Mějte informace ze sportu vždy po ruce! Stáhněte si do telefonu aplikaci Sport.cz na Google Play a AppStore.

Pětatřicetiletý Juan Castillo kryl na MS 2010 v JAR záda stabilní uruguayské jedničce Fernandovi Muslerovi a nakonec s mužstvem skončil na čtvrtém místě. Jen o rok později ve stejné roli s Uruguayí ovládl jihoamerické mistrovství Copa América.

jis, Sport.cz

Časová osa: Ostatní

Filtr článků - Ostatní


Fortuna liga 2020/2021

Fortuna liga startuje 22. 8. 2020 za účasti osmnácti týmů. Na podzim se odehraje patnáct kol. Prvoligovými nováčky jsou Pardubice a Brno. Kvůli koronavirovým opatřením se mění formát ligy. Hraje se bez nadstavby.

Patička stránky: