VIDEO: Fotbalová lahůdka! Obránce vyrazil na zteč a takhle nádherně zakončil

23. dubna 2014 19:00 - Buenos Aires

Parádní trefou ozdobil Lucas Licht, levý obránce celku Gimnasia La Plata, utkání 15. kola argentinské fotbalové ligy proti celku All Boys. V 8. minutě se položil do centru z levé strany a akrobaticky ze vzduchu střelou levačkou přes hlavu otevřel skóre. I jeho zásluhou nakonec domácí vyhráli 2:1 a vyhřívají se v čele tabulky.

Třiatřicetiletý Licht začínal v mládežnické akademii klubu z La Plata kariéru jako záložník a vzhledem k jeho technickým dovednostem a rychlostním a střeleckým schopnostem jej trenér občas stavěl i na levé křídlo. A že se bývalý hráč španělského Getafe v pokutovém území soupeře dokáže orientovat, osvědčil znovu v pondělním ligovém utkání.

Druhý gól vítězů, kteří dohrávali v deseti bez vyloučeného Pousa, vstřelil v 69. minutě Bou. Hosté z Buenos Aires už jen stačili o tři minuty později snížit po trefě Calleriho a patří jim pozice na samém dně tabulky.

mm, Sport.cz

Časová osa: Ostatní

Filtr článků - Ostatní


Fortuna liga 2020/2021

Fortuna liga startuje 22. 8. 2020 za účasti osmnácti týmů. Na podzim se odehraje patnáct kol. Prvoligovými nováčky jsou Pardubice a Brno. Kvůli koronavirovým opatřením se mění formát ligy. Hraje se bez nadstavby.