Hašek se po dvou letech vrací k trénování, odchází do Kataru

4. června 2014 11:35 - Dauhá

Bývalý kouč české fotbalové reprezentace a předseda svazu Ivan Hašek se po dvou letech vrací k trénování. Od nové sezóny povede Katar Sport Club z metropole Dauhá, který to potvrdil na svém oficiálním webu. Haškovým asistentem se pravděpodobně stane Luděk Klusáček, který se po ligové záchraně rozhodl odejít z Bohemians 1905.

 

Milan Malíček, Právo

Padesátiletý Hašel byl bez angažmá od června 2012, kdy skončil v saúdskoarabském celku Al Hilál z Rijádu. V katarskému klubu nahradí odcházejícího Brazilce Sebastiaoa Lazaroniho.

Asistenta by měl Haškovi dělat Luděk Klusáček, který před několika dny dovedl Bohemians 1905 k záchraně, ale po sezóně v Ďolíčku neprodloužil smlouvu. S bývalým československým a českým reprezentantem už dříve spolupracoval v Saúdské Arábii a ve Spojených arabských emirátech.

Katar SC v dubnu dokončil ligovou sezónu až na desátém místě tabulky. Vedení trojnásobného katarského mistra si od Haška slibuje, že ho vrátí minimálně mezi elitní čtyřku soutěže.

ČTK, Sport.cz

Časová osa: Ostatní

Filtr článků - Ostatní


EURO 2021

Evropský fotbalový svátek, jež byl kvůli koronaviru o rok odložen, začíná 11. června a končí 11. července 2021. Revoluční EURO pořádá hned 11 evropských zemí a poprvé se na něm představí video asistent rozhodčího (VAR). Česká reprezentace se v rámci skupiny D utká se Skotskem, Chorvatskem a Anglií, finále turnaje hostí londýnské Wembley.