Živě

VIDEO: Ramos vytočil brankáře De Geu. Stačily mu dva panenkovské dloubáčky

6. června 2014 10:37 - Madrid

Fotbalisté Španělska jsou v plné přípravě na nadcházející světový šampionát v Brazílii, kde zkusí obhájit titul mistrů světa. V týmu La Furia Roja už dokonce trénují pokutové kopy, brankáři si však v těchto dovednostních soutěžích příliš nezachytají.

Španělé budou jako držitelé zlata v Brazílii pod velkým tlakem, velkou hlavu si z toho ale zatím nedělají. V týmu zatím panuje dobrá nálada, ale nesmí se to přehnat...

Když obránce Sergio Ramos na jednom z posledních tréninků v Madridu zkoušel pozornost brankáře Davida de Gey, gólmana Manchesteru United si doslova vychutnal. Dva pokutové kopy proměnil v dloubáčky ve stylu Antonína Panenky a znechuceného strážce tyčí, který si na míč ani nesáhl, vyhnal z branky. De Gea nakonec vzal celou situaci s trpkým úsměvem.

Sport.cz

Časová osa: Ostatní

Filtr článků - Ostatní


EURO 2021

Evropský fotbalový svátek, jež byl kvůli koronaviru o rok odložen, začíná 11. června a končí 11. července 2021. Revoluční EURO pořádá hned 11 evropských zemí a poprvé se na něm představí video asistent rozhodčího (VAR). Česká reprezentace se v rámci skupiny D utkala se Skotskem, Chorvatskem a Anglií, finále turnaje hostí londýnské Wembley.