VIDEO: Ramos vytočil brankáře De Geu. Stačily mu dva panenkovské dloubáčky

6. června 2014 10:37 - Madrid

Fotbalisté Španělska jsou v plné přípravě na nadcházející světový šampionát v Brazílii, kde zkusí obhájit titul mistrů světa. V týmu La Furia Roja už dokonce trénují pokutové kopy, brankáři si však v těchto dovednostních soutěžích příliš nezachytají.

Španělé budou jako držitelé zlata v Brazílii pod velkým tlakem, velkou hlavu si z toho ale zatím nedělají. V týmu zatím panuje dobrá nálada, ale nesmí se to přehnat...

Když obránce Sergio Ramos na jednom z posledních tréninků v Madridu zkoušel pozornost brankáře Davida de Gey, gólmana Manchesteru United si doslova vychutnal. Dva pokutové kopy proměnil v dloubáčky ve stylu Antonína Panenky a znechuceného strážce tyčí, který si na míč ani nesáhl, vyhnal z branky. De Gea nakonec vzal celou situaci s trpkým úsměvem.

Sport.cz

Časová osa: Ostatní

Filtr článků - Ostatní


Fotbal na Sport.cz

Na Sport.cz najdete pravidelné novinky a názory expertů ze světa fotbalu. Od domácí Fortuna ligy přes evropské poháry a zahraniční soutěže, jako je Premier League, La Liga, Serie A nebo Bundesliga, až po zápasy české fotbalové reprezentace, která momentálně bojuje v kvalifikaci na MS 2022 v Kataru.