Rubriky:

Ostatní

VIDEO: Pojď sem, kam jdeš? Pampa znemožnil soupeře málo vídaným kouskem

1. srpna 2014 09:07 - Avellaneda

Táhne mu už na třiatřicet, s míčem si ale rozumí pořád náramně. Argentinský fotbalista Marcos Agustín Gelabert ve službách San Martínu ukázal v pohárovém duelu svou brilantní techniku, kterou nadchl snad všechny diváky na stadiónu.

Hráči San Martínu nastoupili v rámci druhého kola Argentinského poháru na půdě Racingu. Gól sice nevstřelili, přesto přihlížející diváky minimálně jedním momentem zaujali.

V 86. minutě se míče zmocnil záložník Gelabert přezdívaný Pampa, který začal na hřišti kouzlit. Nejprve elegantně prohodil balón domácímu Sánchezovi, který navíc skončil na zemi. Obránce Racingu bleskově vstal a pokusil se protihráči vypíchnout míč podruhé. Jenže dopadl úplně stejně jako v předchozím případě, Gelabert mu nasadil další jesle, což už Sánchez neunesl a poslal protihráče nedovoleně na trávník.

Zápas nakonec vyhrál Racing 1:0 a postoupil do osmifinále soutěže.

jsv, Sport.cz

Časová osa: Ostatní

Filtr článků - Ostatní


Fortuna liga 2020/2021

Fortuna liga startuje 22. 8. 2020 za účasti osmnácti týmů. Na podzim se odehraje patnáct kol. Prvoligovými nováčky jsou Pardubice a Brno. Kvůli koronavirovým opatřením se mění formát ligy. Hraje se bez nadstavby.