VIDEO: Smrtící salto! Oslava gólu v Indii dopadla tragicky

20. října 2014 10:46 - Mizoram/Praha

Obrovská radost v mžiku přešla v obrovskou tragédii. V Indii skončila oslava gólu smrtí. Záložník Peter Biaksangzuala (23) z FC Bethlehem Vengthlang dal po šťastné shodě okolností gól v utkání regionální soutěže s FC Chanmari West a zkusil oslavu ve stylu velkých fotbalových akrobatů, kteří zvládnou salto.

Snad ještě u nikoho na světě to nevzalo tak hrůzný konec. Výsledkem bylo poranění hlavy a míchy. A smrt.

Přitom vše vypadalo bezproblémově. Střelec po gólu vystřihl salto, hráči ho pronásledovali a hned jim bylo jasné, že situace nevypadá dobře. Ale že to bude taková tragédie, to asi neodhadl nikdo.

Pro domácí to v tu chvíli znamenalo vyrovnání na 1:1, v zápase nakonec prohráli 2:3. A v boji o život podlehl i Biaksangzuala. Po pěti dnech od hrozivého dopadu přišly zprávy, že hráč přes snahu lékařů zemřel.

vap, Sport.cz

Časová osa: Ostatní

Filtr článků - Ostatní


Fotbal na Sport.cz

Na Sport.cz najdete pravidelné novinky a názory expertů ze světa fotbalu. Od domácí Fortuna ligy přes evropské poháry a zahraniční soutěže, jako je Premier League, La Liga, Serie A nebo Bundesliga, až po zápasy české fotbalové reprezentace, která momentálně bojuje v kvalifikaci na MS 2022 v Kataru.