Rubriky:

Ostatní

Nový Ribéry na scéně. Ani ten starý by to takhle netrefil

22. dubna 2015 12:31 - Praha/Mnichov

Franck Ribéry pro zranění už měsíc nemůže rozdávat fotbalovou radost. Bayernu hodně chybí, fanoušci ale mohou obdivovat dalšího nositele tohoto příjmení. Na scénu se snaží výrazněji proniknout mladší bratr francouzské hvězdy - Steven.

Devatenáctiletý záložník se dosud učil dovednostem v mládežnických týmech mnichovského klubu. Kope za rezervu v bavorské regionální lize, čtvrté nejvyšší německé soutěži.

V posledním zápase se prezentoval parádním gólem. Ani slavný Franck by to snad takhle netrefil. Proti Garchingu mladý Ribéry dával ve druhé půli na konečných 2:0, rezervě bavorského giganta tak pomohl k páté výhře v řadě.

Tým kouče Erika ten Haga, který byl po Vítězslavu Lavičkovi jedním z adeptů na post trenéra ve Spartě, tak stále může živit naději na prvenství v soutěži. Na druhém místě ztrácí na první Würzburger Kickers šest bodů. Oběma vedoucím celkům zbývá ještě šest zápasů.

vap, Sport.cz

Časová osa: Ostatní

Filtr článků - Ostatní


Australian Open 2020

108. ročník grandslamového turnaje Australian Open se odehraje od 20. ledna do 2. února tradičně na dvorcích Melbourne Parku. Z loňského roku tituly obhajují Srb Novak Djokovič a Japonka Naomi Ósakaová, která ve finále porazila Petru Kvitovou.