Argentině se zranil Messi. Stihne Copu América?

Argentina může před blížící se Copou Américou přijít o svou největší hvězdu. Kapitán a útočník Barcelony Lionel Messi nedohrál páteční přípravný duel proti Hondurasu, protože si po jednom ze soubojů narazil bok a musel být v 64. minutě vystřídán. Podle informací z argentinského tábora se ale nejedná o nic vážného, i přesto ale hvězdný fotbalista musí v nemocnici podstoupit další vyšetření.

Argentinský útočník Lionel Messi odchází s pohmožděným bokem ze hřiště v zápase proti Hondurasu.

"Dostal ránu do levého boku, stěžoval si na bolest v bedrech i v žebrech. Spekulovat o čemkoli dalším je nyní předčasné," řekl kouč Argentinců Gerardo Martino po výhře 1:0 v poslední přípravě před jihoamerickým šampionátem.

Špílmachr reprezentace i Barcelony Messi musel střídat v 64. minutě. V té době už domácí fotbalisté v San Juanu vedli díky gólu Gonzala Higuaína z prvního poločasu.

Argentina, čtrnáctinásobný vítěz Copy América a obhájce loňského stříbra, zahájí výroční turnaj 6. června proti obhájcům titulu z Chile.