Rubriky:

Ostatní

Fotbalista Pulido unesený o víkendu v Mexiku byl osvobozen

30. května 2016 09:40 - Mexiko

Mexické speciální jednotky osvobodily mexického fotbalistu Alana Pulida, který byl unesen o víkendu na severu Mexika. Potvrdily to mexické úřady a uvedly, že fotbalista utrpěl při záchranné akci lehké zranění ruky. Informoval o tom mexický tisk.

 

Henry Romero, Reuters

Pětadvacetiletý Pulido, který byl členem týmu mexického výběru na předloňském mistrovství světa v Brazílii, byl unesen ze soboty na neděli při návratu z oslavy v rodném městě Ciudad Victoria. Šestinásobného reprezentanta a v současnosti hráče řeckého klubu Olympiakos Pireus, doprovázela jeho snoubenka, kterou skupina únosců okamžitě propustila.

Mexická média dnes zveřejnila aktuální fotku zachráněného Pulida, jak hovoří s guvernérem státu Tamaulipas, kde k únosu nadějného útočníka došlo. Při záchranné operaci byl zatčen i jeden z únosců. Pulido byl převezen do nemocnice ke kontrolnímu vyšetření.

ČTK

Časová osa: Ostatní

Filtr článků - Ostatní


Fortuna liga 2020/2021

Fortuna liga startuje 22. 8. 2020 za účasti osmnácti týmů. Na podzim se odehraje patnáct kol. Prvoligovými nováčky jsou Pardubice a Brno. Kvůli koronavirovým opatřením se mění formát ligy. Hraje se bez nadstavby.