Rubriky:

Ostatní

Sportovní svatba roku? Schweinsteiger a Ivanovičová se vzali v Benátkách

12. července 2016 17:03 - Benátky

Německý fotbalista Bastian Schweinsteiger a srbská tenistka Ana Ivanovičová jsou ode dneška manželé. Slavní sportovci se vzali v romantickém prostředí Benátek, kde se podle informací listu Bild uskutečnil utajený civilní obřad. Církevní obřad v katedrále a oslavy s přáteli budou následovat ve středu.

 

Luigi Costantini, ČTK/AP

Jednatřicetiletý německý reprezentant a o tři roky mladší tenistka připluli před polednem na úřad společně po Canalu Grande stylově lodí. Nevěsta na sobě měla dlouhé bílé šaty s volány a v ruce kytici, ženich byl v tmavomodrém jednořadém obleku s bílou rozhalenkou.

Po zhruba půlhodinovém obřadu odjeli už jako manželé do hotelu Aman. Sedmihvězdičkový luxusní hotel v paláci ze 16. století má slavný pár až do středy celý zablokovaný jen pro sebe a své hosty.

Schweinsteiger a Ivanovičová tvoří pár od léta 2014. Informace o jejich chystané svatbě se v médiích objevovaly už od poloviny června, kdy ještě německý záložník hrál s národním týmem na mistrovství Evropy ve Francii. Dvojice zprávy nikdy nekomentovala.

ČTK, Sport.cz

Zrušit


Časová osa: Ostatní

Filtr článků - Ostatní