Rubriky:

Ostatní

Slavný obránce složil reportéra na lopatky, ten se tím pochlubil na internetu

18. února 2017 14:00 - Londýn

Když už nemůžu hrát, tak aspoň pobavím spoluhráče na tréninku, řekl se nejspíš David Luiz, obránce Chelsea před zápasem FA Cupu proti Wolverhamptonu. A povedlo se mu to náramně. Od zkušeného obránce to schytal reportér klubové Chelsea TV. Brazilec ho složil na lopatky raz dva, reportér Lee Parker pak vše zveřejnil na internetu. Je znát, že v Chelsea, která vede Premier League, vládne na rozdíl od Arsenalu velká pohoda.

 

Jason Cairnduff, Reuters

Premier League vede Chelsea o parník a její hráči jsou ve velké pohodě. Že zrovna nemůžou nastoupit do utkání, to je nemůže rozházet. Ukázal to třeba obránce David Luiz, který pobavil na tréninku spoluhráče tím, že v zápasnickém stylu složil k zemi reportéra klubové Chelsea TV. Spoluhráč Nathaniel Chalobah se hned proměnil v rozhodčího a odklepal Luizovo vítězství.

 

When @davidluiz_4 attacks!!

Příspěvek sdílený Lee Parker (@leeparkertv),Úno 17, 2017 v 7:34 PST

Reportér Lee Parker z klubové televize se nechal slyšet, že upraví svoje pravidlo číslo jedna. Nikdy nepracujte se zvířaty, s dětmi a teď skupinu rozšířil o brazilského obránce Davida Luize. Ten ho totiž při natáčení před zápasem FA Cupu proti Wolverhamptonu dostal na lopatky, když ho složil během reportáže na tréninku v Cobhamu. Nakonec se ale všichni vtípku zasmáli a reportér se událostí pochlubil na internetu.

rjm, Sport.cz

Časová osa: Ostatní

Filtr článků - Ostatní


Fortuna liga 2020/2021

Fortuna liga startuje 22. 8. 2020 za účasti osmnácti týmů. Na podzim se odehraje patnáct kol. Prvoligovými nováčky jsou Pardubice a Brno. Kvůli koronavirovým opatřením se mění formát ligy. Hraje se bez nadstavby.