Rubriky:

Ostatní

Fotbalového trenéra zranil jeho svěřenec, skončil v nemocnici a bude muset na operaci

26. srpna 2017 07:03 - Rio de Janeiro/Praha

Fanoušci jsou během zápasu ve varu, stejně jako trenéři. Ti často poskakují u lajny a udělují hráčům pokyny. Možná si ani neuvědomují, do jakého jdou rizika. Můžou totiž snadno přijít k úhoně, přesvědčil se o tom jeden z koučů během pohárového utkání v Brazílii. Skončil v rukách zdravotníků a nejspíš se nevyhne operaci.

Video již není dostupné

sntv

Trenér Nivaldo Lancuna, který vede brazilský tým Parnahyba SC. Během poháru vyběhl až na kraj vymezeného území před střídačku, aby udělil hráčům pokyny. Jenže to neměl dělat. U lajny došlo k tvrdému souboji dvou fotbalistů. Jeden z nich po ataku vylétl ze hřiště, kde trefil stojícího dvaašedesátiletého kouče a neštěstí bylo na světě.

Kouč se po nečekaném KO nezvedl. S bolestnou grimasou ležel na zemi, kde jej zkoušeli dát dohromady zdravotníci. Jenže nakonec trenér skončil v nemocnici s podezřením na vážné poranění kolenních vazů, reálně hrozí, že bude muset na operaci. O všem rozhodnou výsledky dalších vyšetření. Parnahyba zápas prohrála 0:4 a z turnaje vypadla, navíc přišla i o kouče.

rjm, Sport.cz

Časová osa: Ostatní

Filtr článků - Ostatní


Australian Open 2020

108. ročník grandslamového turnaje Australian Open se odehraje od 20. ledna do 2. února tradičně na dvorcích Melbourne Parku. Z loňského roku tituly obhajují Srb Novak Djokovič a Japonka Naomi Ósakaová, která ve finále porazila Petru Kvitovou.