Rusko - Korea 4:2To je smolař! Korejec si dal dva vlastní góly během dvou minut

Fotbalisté Ruska porazili v přípravném utkání v Moskvě 4:2 Koreu i díky dvojnásobnému "dárku" od hostujícího Kim Ču-jonga. Korejský obránce si dal během dvou minut v druhém poločase dva vlastní góly, přesto vydržel na trávníku celý zápas.

Dva vlastní góly korejského obránce

Kim Ču-jong poprvé zamířil do vlastní branky v 55. minutě hlavičkou po rohu. Krátce po rozehrávce se pak snažil na kraji pokutového území přerušit přihrávku Alexandra Jerochina, ale míč od jeho nohy skončil v pravém dolním rohu korejské branky.

Dvěma vlastními brankami Kim Ču-jong zvýšil na 3:0. První gól zápasu vstřelil krátce před poločasem Fjodor Smolov, čtvrtý zásah pořadatelů mistrovství světa v příštím roce přidal dorážkou Alexej Mirančuk. Hosté, kteří si zajistili postup na šampionát v září, pak dvěma brankami v závěru skóre kosmeticky upravili.

Přípravné fotbalové utkání v Moskvě:
Rusko - Korea 4:2 (1:0)
Branky: 55. a 57. vlastní Kim Ču-jong, 44. Smolov, 83. Mirančuk - 87. Kwon Kjong-won, 90.+3 Či Tong-won.