Rubriky:

Ostatní

Vytrvalý fanoušek vydržel s neobyčejným představením celých devadesát minut

23. února 2018 16:59 - Londýn

Sám voják v poli. Jako jediný fandil svému týmu. Ale jak? Vskutku mimořádný fanouškovský výkon předvedl chlapík na utkání pralesní ligy v Anglii. Jistě, i na ostrovech mají fotbalový prales se vším všudy. A příznivec klubu Witham Town se v něm báječně vyjímá. Jen v tom nejpozitivnějším smyslu slova. Určitě pobaví. Ale poslouchat tento kolovrátek 90 minut? Na to už hráči musejí být notně otrlí.

Reuters

Podle dostupných informací se jmenuje James Beardwell. V roce 2017 získal regionální cenu Fanoušek sezóny.

V houfu na větších stadiónech se ztratí nejrůznější individua, dorazí-li takovýto svéráz na venkovský plácek, může se postarat o zábavu, která se třeba stane i hitem internetu. Jako v tomto případě, když vytrvale halekal a mával při zápase s Grays Athletic. Zcela osamoceně. Odehnal snad ostatní příznivce? Jemu samotnému sólový part vůbec nevadil.

"Zpíval po celých devadesát minut," poznamenala masérka Andrea Smithová, která alespoň část představení zaznamenala a pustila do světa. "Jeho podpora je úžasná." měla také jasno o kvalitě povzbuzování. Obdobně prý Beardwell fandí pokaždé.

vap, Sport.cz

Časová osa: Ostatní

Filtr článků - Ostatní


Fortuna liga 2020/2021

Fortuna liga startuje 22. 8. 2020 za účasti osmnácti týmů. Na podzim se odehraje patnáct kol. Prvoligovými nováčky jsou Pardubice a Brno. Kvůli koronavirovým opatřením se mění formát ligy. Hraje se bez nadstavby.