Rubriky:

MOL Cup

Škody na mladoboleslavském stadiónu po finále poháru nejsou velké

16. května 2018 11:50 - Mladá Boleslav

Poškození mladoboleslavského stadiónu po finále fotbalového poháru mezi pražskou Slavií a Jabloncem není velké. Fanoušci minulou středu vytrhali pár sedaček, poničili sítě a způsobili škodu, která odhadem nepřesáhne několik desítek tisíc korun.

 

Radek Petrášek, ČTK

"Není to nic hrozného. Asi 20 až 30 vytrhaných sedaček, nějaké roztrhané sítě. Konečnou částku ještě nemáme vyčíslenou," řekl ČTK mluvčí mladoboleslavského klubu Jiří Koros.

Fanoušci vedle vytrhaných sedaček na místě obvyklého sektoru hostů a poničených sítí používali zakázanou pyrotechniku, což je ovšem běžné téměř na každém utkání první ligy.

Nejdramatičtější chvíle finále, které vyhrála Slavia 3:1, nastaly po 70 minutách. Rozdivočelí slávisté kouřem z dýmovnic zahalili celý stadión a rozhodčí Miroslav Zelinka utkání téměř na pět minut přerušil.

Na plochu přišli policejní těžkooděnci, obstoupili obě tribuny a zbytek zápasu se odehrál za jejich asistence. Policejní mluvčí vysvětlila jejich nasazení informacemi o možném vtrhnutí diváků na hrací plochu.

ČTK

Zrušit


Časová osa: MOL Cup

Filtr článků - MOL Cup