Rubriky:

MOL Cup

Slavia a Jablonec za finále poháru zaplatí pokuty 50 tisíc

18. května 2018 17:21 - Praha

Pražská Slavia a Jablonec musí za chování fanoušků při finále fotbalového poháru zaplatit každý pokutu 50 tisíc korun. Disciplinární komise oba kluby potrestala za to, že příznivci při utkání v Mladé Boleslavi používali pyrotechniku a vhazovali předměty na hřiště.

 

Radek Petrášek, ČTK

Trest kvůli finále poháru hrozí i Fotbalové asociaci ČR za porušení povinností pořadatele. O případných sankcích rozhodne etická komise FAČR, které disciplinárka případ předala. Duel, který Slavia vyhrála 3:1, byl kvůli kouři z dýmovnic asi na pět minut přerušen a konec utkání se dohrával za přítomnosti policejních těžkooděnců u hrací plochy.

Druholigová Opava dostala pokutu 30 tisíc korun za vniknutí diváka na hřiště a napadení pořadatele v utkání s Českými Budějovicemi. Disciplinárka také zahájila řízení s trenérem Jablonce Petrem Radou kvůli slovnímu konfliktu s divákem při ligovém duelu s Karvinou. Za nevhodná vyjádření na adresu rozhodčích hrozí trest kapitánovi Liberce Vladimíru Coufalovi.

ČTK

Časová osa: MOL Cup

Filtr článků - MOL Cup


Fortuna liga 2020/2021

Fortuna liga startuje 22. 8. 2020 za účasti osmnácti týmů. Na podzim se odehraje patnáct kol. Prvoligovými nováčky jsou Pardubice a Brno. Kvůli koronavirovým opatřením se mění formát ligy. Hraje se bez nadstavby.