Southampton se pokusí pozvednout rakouský kouč Hasenhüttl

5. prosince 2018 14:10 - Londýn

Fotbalisty Southamptonu povede Ralph Hasenhüttl a bude prvním rakouským koučem v Premier League. U týmu, který na 18. místě tabulky bojuje o udržení, vystřídá odvolaného Velšana Marka Hughese. Smlouvu dostal bývalý úspěšný kouč Lipska na dva a půl roku, v dnešním ligovém duelu na Tottenhamu ještě mužstvo nepovede.

 

Eric Gaillard, Reuters

Jednapadesátiletý Hasenhüttl skončil v Lipsku v květnu, protože se s vedením klubu nedohodl na nové smlouvě. O rok dříve nováčka bundesligy dovedl senzačně ke druhé příčce a účasti v Lize mistrů.

Southampton přebírá na sestupovém místě s jediným vítězstvím a devíti body ze 14 kol, horší jsou jen Burnley a Fulham. V klubu je za poslední dva roky už čtvrtým trenérem. Po odchodu Nizozemce Ronalda Koemana do Evertonu v červnu 2016 se na lavičce vystřídali ještě Francouz Claude Puel a Argentinec Mauricio Pellegrino.

ČTK

Časová osa: Anglie

Filtr článků - Anglie


Fortuna liga 2020/2021

Fortuna liga startuje 22. 8. 2020 za účasti osmnácti týmů. Na podzim se odehraje patnáct kol. Prvoligovými nováčky jsou Pardubice a Brno. Kvůli koronavirovým opatřením se mění formát ligy. Hraje se bez nadstavby.

Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Kalendář
  • Tabulky

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..

Patička stránky: