Wolverhampton - Manchester United 2:1United vypadli v Anglickém poháru s Wolverhamptonem

Fotbalisté Manchesteru City otočili zápas se Swansea a postoupili do semifinále Anglického poháru. Vedoucí tým Premier League prohrával v poločase na hřišti soupeře 0:2, po přestávce během 21 minut však favorit skóroval třikrát a vydřel postup. To se nepovedlo United a vypadli s Wolverhamptonem pro prohře 1:2.

Raúl Jiménez z Wolverhamptonu se raduje z gólu proti Manchesteru United. Vpravo záložník Red Devils Jesse Lingard.

Wolverhampton již v lednu vyřadil ze soutěže Liverpool a v sobotu díky gólům Mexičana Raúla Jiméneze a Portugalce Dioga Joty přehrál United, jehož debakl jen zmírnil v nastaveném čase Rashford. Wolves jsou v semifinále poháru po 21 letech.

O trofeji může dále snít i Watford, zbývající dvojice Millwall - Brigton se utká v neděli.